COVID-19 bilanț la 23 Septembrie 2020 – Național și județul ALBA. Trei persoane decedate la nivel de județ
COVID-19 bilanț la conform Grupului de Comunicare Strategică. Acesta a anunțat că până astăzi, , România a înregistrat un total
Citește mai mult

